Mikulás-délután, 2. osztály

Mikulás-délután

Mikulás napján Móron a Hétkúti Lovasparkban jártunk. Találkoztunk a Mikulással, aki az osztállyal kocsikázta körbe a várost. A lovaskocsit a lovaspark két mókás kutyája kísérte. Sokat beszélgettünk és énekeltünk közben. Később csomagot kaptunk a Mikulástól, közben forró teát kortyolhattunk. Aztán mi is ajándékot adtunk neki és a szervező néninek. Egy-egy szép piros párnát kaptak az osztálytól. Igencsak meglepődtek!

Következett a lovaglás. Többször is felülhettünk 1-1 paci hátára. A lovak nagyon cukik voltak, de az egyik ló mellett szaladó aprócska tacskó is.

Mire végeztünk a programmal, már hatalmas pelyhekben hullott a hó. Nagyon élveztük! Jó délután volt!                                                                                                                                                                     Török Laura   2. osztály

2012. dec. 6.

Mikulás-délután, 2. osztály