Mese-és prózamondó verseny Csókakőn

Mese- és prózamondó verseny
Csókakő
2011. 1. 24.

A mesék csodavilága - minden nép kulturális kincsének egyik alapköve - híven tartalmazza azokat a bölcsességeket, furfangokat, talányos megoldásokat, amelyekkel a főhős mindig győzedelmeskedik. Jó tudni, hogy elődeink is hittek abban, hogy a világ a becsületes, kitartó, bátor embereket segíti és jutalmazza, parazsat evő táltossal vagy csodasíppal.
      Eme tündérvilágot idézte a sok –sok felkészült mesemondó a csókakői kistérségi mesemondó versenyen. Kitűnően felkészült és felkészített dákok mérték itt össze a tehetségüket, előadó-képességüket. A zsűri munkája cseppet sem volt könnyű, hiszen már-már színelőadáson érezhették magukat, olyan produkciók és mesemondók kápráztatták el.
     Ennek tükrében különösen dicsőséges az eredmény, hiszen Kovács Patrícia 5. osztályos tanuló a népes és ügyes mezőnyből a 3. helyezést szerezte meg.
     Gratulálunk neki mindannyian, mesebeli aranyport hintve rá.

Felkészítő tanára : Sallay Orsolya
Kincsesbánya, 2011. 02. 03.

Mese-és prózamondó verseny Csókakőn

Mese- és prózamondó verseny
Csókakő
2011. 1. 24.

Gratulálunk neki mindannyian, mesebeli aranyport hintve rá.

Felkészítő tanára : Sallay Orsolya
Kincsesbánya, 2011. 02. 03.