Megyei környezetvédelmi és egészségvédelmi verseny

Komplex környezetvédelmi és egészségügyi vetélkedő eredménye

A székesfehérvári Bugát Pál Középiskola 2012.december 12-én Környezetvédelmi és Egészségügyi versenyt szervezett Fejér megye nyolcadikosainak.
    Körzetünkből egyedül a Kazinczy Ferenc Tagiskola diákjai: Ács Krisztián, Rákli Laura, Szolga Renáta vettek részt, e sokrétű ismeretanyagot (egészségvédelem, környezetvédelem, természetvédelem) számon kérő vetélkedőn.
    A megye 13 csapatából az előkelő 3. helyen végeztek diákjaink, mindössze 4 ponttal lemaradva az első helyezett csapattól.
     A versenyen készült fotók a fotógalériában megtekinthetők!
     Gratulálunk a szép eredményhez!
                                                                                    Horváth Istvánné

Megyei környezetvédelmi és egészségvédelmi verseny

Komplex környezetvédelmi és egészségügyi vetélkedő eredménye

A versenyen készült fotók a fotógalériában megtekinthetők!
     Gratulálunk a szép eredményhez!
                                                                                    Horváth Istvánné