Kincses-túrák: nálunk a kupa

Kincses-túra: nálunk a kupa!

2011. január 29-én országos Kincsesbánya-teljesítménytúrákat szervezett a Vízivárosi SE.
   A rendezvénynek, melyen csaknem hétszázan vettek részt az országból, iskolánk adott otthont.
Diákjaink közül az alsósok a 10 km-es, a felsősök a 20 km-es teljesítménytúrán mérették meg magukat.
A ragyogó idő, a remek ellátás, a teljesítményért járó oklevél és kitűző mellett meglepetéssel is szolgáltak a szervezők. A legnagyobb létszámban résztvevő iskola számára készített serleget is megkaptuk.
   A természetjárás nemcsak kitűnő alkalom az állóképesség fejlesztésére, a természeti szépségek fölfedezésére, hanem része lehet az egészség megőrzésének is. Ezért arra biztatunk mindenkit, csatlakozzanak a túrázók lelkes, vidám és népes táborához.
   Gratulálunk a szervezőknek és a 10-20-30 km-es távot sikeresen teljesítőknek.
   Külön köszönet Czene Tamásné, Vali néninek, aki szülőként vállalta a 20 km-es túra vezetését, valamint a nyugdíjasklub tagjainak a finom teáért és zsíros kenyérért.
                                                                                                      Keszte Jánosné
                                                                                                         túravezető

Kincses-túrák: nálunk a kupa

Kincses-túra: nálunk a kupa!

Gratulálunk a szervezőknek és a 10-20-30 km-es távot sikeresen teljesítőknek.
                                                                                                      Keszte Jánosné
                                                                                                         túravezető