2021. október 17.

2020/2021

 2020/2021-es tanév

 

1. osztály

Osztályfőnök: Kozma Beáta, Szendrey Annamária

Balogh Adrienn Beáta, Bognár Csenge Sára, Bognár Emili Luca, Csóri Olivér Alex, Fürész Réka, Imre Zénó Miklós, Kárász Kiara, Lakatos Szamanta Kamilla, Mayer Bence, Oláh Benedek, Pittner Júlia, Sánta Dominik, Sarpong Samuel Kwabena, Szilády Dóra, Talabér Dániel, Ternyák Zoé, Valkovics Luca, Vázsonyi Richárd, Vimmer Jázmin Anna

 

 

2. osztály

Osztályfőnök: Pittner Károlyné, Vaskó Edit

Bajkai Bíbor, Ficza Dávid Kevin, Kárász Krisztofer, Meleg Botond, Németh Konrád, Papp Milán, Rakovics Milán Bulcsú, Suralik Huba, Szabó Bence, Szabó-Csigó Domonkos, Szampiás Mira, Szefcsik Ákos, Szekszárdy Nóra, Talabér Ádám, Táncos Csenge, Vizi Bertalan Erik

 

 

3. osztály

Osztályfőnök: Vargáné Gáspár Zita, Farkasné Preszter Szilvia

Balazsek Bence Márton, Csatári Norina, Einreinhof Liliána, Farkas Róbert, Hoffart Armand, Imre Dániel, Jung Zsófi, Krápicz Brúnó, Krausz Ambrus Zoltán, Lakatos Tamás, Lamik Tibor József, Plózer Liliána, Pojányi Zsófia, Rada Noémi, Sarkament Alíz, Sarpong Joy Akua, Szampiás-Fábri Zsombor, Szeghy Hanna, Varga József Hunor, Vasharapó Hanna, Véninger Flórián

 

4. osztály

Osztályfőnök: Beinschróth Klára, Plózer Alexandra

Bajkai Janka, Czeiler Patrícia Petra, Csóri Zsófia, Gál Nimród, Gémesi Noel Mihály, Kókai Marcell Bence, Kovács Máté, Krisztián Róbert, Krisztián Zsolt, Lukács Alexandra, Molnár Benjámin Csaba, Németh Bendegúz János, Papp Luca, Rigó Zsóka Lilla, Sarkament Alex, Simonfi-Kiss Mátyás, Szilády Fruzsina, Szűcs Zoltán László, Vadász Barnabás, Winkelman Beatrix

 

 

5. osztály

Osztályfőnök: Kispál Barbara

Arnold Gergő, Breznai Agenor, Breznai Aura, Demecs Tünde, Harangozó Lili, Helmrich Bálint Gábor, Horváth Katica, Kárász Kasszandra, Katona Hanna, Keller Ákos, Kovács László, Lakatos László, Markó Bianka, Móder Dorina, Papp Zoltán, Szabó-Csigó Csanád, Szampiás Márk, Szefcsik Csaba Zsolt, Szilasi Nóra, Ugróci Botond, Vadász Félix, Varga Lili Emili, Véninger Kíra

 

 

6. osztály

Osztályfőnök: Pittnerné Zámbó Zita

Buzás Jázmin, Gál Olivér, Gyenge Hanna, Horváth Enikő, Jóba Nimród, Kovács Hanna, Kovács János, Krápicz János, Krausz Barnabás, Krausz Tamás Kristóf, Lakatos Hajnalka Melissza, Molnár Tamás Gábor, Montskó Balázs, Nemes Mihály, Németh Kata, Rakovics Rebeka, Sáfár Liza Hanna, Salamon Sámuel, Szabó Bence, Szampiás-Fábri Lili, Szeghy Gergő, Zsédely Viola Jázmin

 

 

7. osztály

Osztályfőnök: Bozzai Csilla

Gaál Boglárka, Haász Márkó, Kaszás Bálint Ádám, Lapos Laura, Muhita Zsombor, Pánczél Szilvia Alexandra, Piller Anna, Róka Bence, Szampiás Milán Lajos, Szilasi Natália, Török Zita, Triebel Szilvia, Türk Zsanett, Véninger Kristóf

 

 

8. osztály

Osztályfőnök: Türkné Nagy Mariann

Biró Boglárka, Bogara Lara, Cserna Gergő, Egyed Dániel, Jánosi Réka, Jung Maja, Kajdi Roland, Katona Erik, Krausz Dominik, Lukács László, Molnár Kata, Nyiri Ádám, Palkovics Flóra Csenge, Pencz Borka Hanna, Szabó Andrea, Tóth Karina, Türk Szabolcs, Varga Míra Viktória, Wéninger Barnabás, Winkelman Rudolf

 

 

Oldal nyomtatsa


 
         Referenciaintézmény
 Jó gyakorlatok


 

 
     HAT-17-01-2017-0036
Tiszán innen, Dunán túl

 

Cím: 8044 Kincsesbánya, Iskola u. 1. Tel.: +36 22 584 000 e-mail: iskola.kazyf@gmail.com OM azonosító: 201026

2021. október 17.

2020/2021

 2020/2021-es tanév

 

1. osztály

Osztályfőnök: Kozma Beáta, Szendrey Annamária

Balogh Adrienn Beáta, Bognár Csenge Sára, Bognár Emili Luca, Csóri Olivér Alex, Fürész Réka, Imre Zénó Miklós, Kárász Kiara, Lakatos Szamanta Kamilla, Mayer Bence, Oláh Benedek, Pittner Júlia, Sánta Dominik, Sarpong Samuel Kwabena, Szilády Dóra, Talabér Dániel, Ternyák Zoé, Valkovics Luca, Vázsonyi Richárd, Vimmer Jázmin Anna

 

 

2. osztály

Osztályfőnök: Pittner Károlyné, Vaskó Edit

Bajkai Bíbor, Ficza Dávid Kevin, Kárász Krisztofer, Meleg Botond, Németh Konrád, Papp Milán, Rakovics Milán Bulcsú, Suralik Huba, Szabó Bence, Szabó-Csigó Domonkos, Szampiás Mira, Szefcsik Ákos, Szekszárdy Nóra, Talabér Ádám, Táncos Csenge, Vizi Bertalan Erik

 

 

3. osztály

Osztályfőnök: Vargáné Gáspár Zita, Farkasné Preszter Szilvia

Balazsek Bence Márton, Csatári Norina, Einreinhof Liliána, Farkas Róbert, Hoffart Armand, Imre Dániel, Jung Zsófi, Krápicz Brúnó, Krausz Ambrus Zoltán, Lakatos Tamás, Lamik Tibor József, Plózer Liliána, Pojányi Zsófia, Rada Noémi, Sarkament Alíz, Sarpong Joy Akua, Szampiás-Fábri Zsombor, Szeghy Hanna, Varga József Hunor, Vasharapó Hanna, Véninger Flórián

 

4. osztály

Osztályfőnök: Beinschróth Klára, Plózer Alexandra

Bajkai Janka, Czeiler Patrícia Petra, Csóri Zsófia, Gál Nimród, Gémesi Noel Mihály, Kókai Marcell Bence, Kovács Máté, Krisztián Róbert, Krisztián Zsolt, Lukács Alexandra, Molnár Benjámin Csaba, Németh Bendegúz János, Papp Luca, Rigó Zsóka Lilla, Sarkament Alex, Simonfi-Kiss Mátyás, Szilády Fruzsina, Szűcs Zoltán László, Vadász Barnabás, Winkelman Beatrix

 

 

5. osztály

Osztályfőnök: Kispál Barbara

Arnold Gergő, Breznai Agenor, Breznai Aura, Demecs Tünde, Harangozó Lili, Helmrich Bálint Gábor, Horváth Katica, Kárász Kasszandra, Katona Hanna, Keller Ákos, Kovács László, Lakatos László, Markó Bianka, Móder Dorina, Papp Zoltán, Szabó-Csigó Csanád, Szampiás Márk, Szefcsik Csaba Zsolt, Szilasi Nóra, Ugróci Botond, Vadász Félix, Varga Lili Emili, Véninger Kíra

 

 

6. osztály

Osztályfőnök: Pittnerné Zámbó Zita

Buzás Jázmin, Gál Olivér, Gyenge Hanna, Horváth Enikő, Jóba Nimród, Kovács Hanna, Kovács János, Krápicz János, Krausz Barnabás, Krausz Tamás Kristóf, Lakatos Hajnalka Melissza, Molnár Tamás Gábor, Montskó Balázs, Nemes Mihály, Németh Kata, Rakovics Rebeka, Sáfár Liza Hanna, Salamon Sámuel, Szabó Bence, Szampiás-Fábri Lili, Szeghy Gergő, Zsédely Viola Jázmin

 

 

7. osztály

Osztályfőnök: Bozzai Csilla

Gaál Boglárka, Haász Márkó, Kaszás Bálint Ádám, Lapos Laura, Muhita Zsombor, Pánczél Szilvia Alexandra, Piller Anna, Róka Bence, Szampiás Milán Lajos, Szilasi Natália, Török Zita, Triebel Szilvia, Türk Zsanett, Véninger Kristóf

 

 

8. osztály

Osztályfőnök: Türkné Nagy Mariann

Biró Boglárka, Bogara Lara, Cserna Gergő, Egyed Dániel, Jánosi Réka, Jung Maja, Kajdi Roland, Katona Erik, Krausz Dominik, Lukács László, Molnár Kata, Nyiri Ádám, Palkovics Flóra Csenge, Pencz Borka Hanna, Szabó Andrea, Tóth Karina, Türk Szabolcs, Varga Míra Viktória, Wéninger Barnabás, Winkelman Rudolf

 

 

Oldal nyomtatsa


 
         Referenciaintézmény
 Jó gyakorlatok


 

 
     HAT-17-01-2017-0036
Tiszán innen, Dunán túl

 

Cím: 8044 Kincsesbánya, Iskola u. 1. Tel.: +36 22 584 000 e-mail: iskola.kazyf@gmail.com OM azonosító: 201026