2023. február 08.

2022/2023

2022/2023-as tanév

 

1. osztály

Osztályfőnök: Vargáné Gáspár Zita, Szabóné Téglás Gabriella

Balazsek Viktória, Balogh Máté Lajos, Biró Nóra, Deák Boglárka, Deres Csongor, Dobsa Benjámin, Helmrich Zalán Levente, Kelner-Kiss Natasa, Kocsis Mira, Kovács Gréta, Lőrincz Máté, Pacskó Renáta, Sarkament Levente, Suralik Álmos, Szilasi Zoé, Szücs Tamara, Tápai Petra Eszter, Vimmer Dániel Kevin, Vimmer Noel

 

 

2. osztály

Osztályfőnök: Farkasné Preszter Szilvia, Beinschróth Klára

Bajkai Hanna, Baté Lorenzó, Bese Péter Zalán, Bordács Olivér, Cseh Lili, Dávoti Eliza Nina, Egyed Hunor, Grósz Dominik, Harangozó Letti, Helmrich Marcell Rudolf, Horváth Gvendolin, Jóba Magor, Lakatos János, Mátés Bori, Mihály-Nagy Nikoletta, Oláh Marcell, Stolmár Milán, Szefcsik Áron, Szilasi Boglárka, Ternyák Szonja, Vadász Lia

 

 

3. osztály

Osztályfőnök: Plózer Alexandra, Varga Aranka

Balogh Adrienn Beáta, Bognár Csenge Sára, Bognár Emili Luca, Deres Zoltán Gábor, Fürész Réka, Imre Zénó Miklós, Mayer Bence, Oláh Benedek, Pittner Júlia, Sánta Dominik, Sarpong Samuel Kwabena, Szilády Dóra, Talabér Dániel, Ternyák Zoé, Valkovics Luca, Vázsonyi Richárd, Vimmer Jázmin Anna

 

 

4. osztály

Osztályfőnök: Pittner Károlyné, Sümegi Éva

Bajkai Bíbor, Ficza Dávid Kevin, Maksa Csenge, Meleg Botond, Németh Konrád, Papp Milán, Rakovics Milán Bulcsú, Suralik Huba, Szabó Bence, Szampiás Mira, Szefcsik Ákos, Szekszárdy Nóra, Táncos Csenge, Vizi Bertalan Erik

 

 

 

5. osztály

Osztályfőnök: Gajdán Ágnes

Balazsek Bence Márton, Csatári Norina, Einreinhof Liliána, Farkas Róbert, Hoffart Armand, Imre Dániel, Jung Zsófi, Krápicz Brúnó, Krausz Ambrus Zoltán, Lamik Tibor József, Mátés Adél, Plózer Liliána, Rada Noémi, Sarkament Alíz, Sarpong Joy Akua, Szampiás-Fábri Zsombor, Szeghy Hanna, Varga József Hunor, Vasharapó Hanna, Véninger Flórián

 

 

6. osztály

Osztályfőnök: Türkné Nagy Mariann

Bajkai Janka, Czeiler Patrícia Petra, Gál Nimród, Gémesi Noel Mihály, Kókai Marcell Bence, Kovács Máté, Krisztián Róbert, Krisztián Zsolt, Lukács Alexandra, Molnár Benjámin Csaba, Németh Bendegúz János, Rigó Zsóka Lilla, Sarkament Alex, Simonfi-Kiss Mátyás, Szilády Fruzsina, Szűcs Zoltán László, Vadász Barnabás, Winkelman Beatrix

 

 

7. osztály

Osztályfőnök: Sallay Orsolya

Breznai Agenor, Breznai Aura, Demecs Tünde, Helmrich Bálint Gábor, Horváth Katica, Katona Hanna, Keller Ákos, Kovács László, Markó Bianka, Miklós Kristóf, Móder Dorina, Obuch Zsófia Dóra, Papp Zoltán, Szampiás Márk, Szilasi Nóra, Tápai Bence István, Ugróci Botond, Vadász Félix, Varga Lili Emili, Véninger Kíra

 

 

8. osztály

Osztályfőnök: Pittnerné Zámbó Zita

Buzás Jázmin, Gál Olivér, Gyenge Hanna, Horváth Enikő, Jóba Nimród, Kovács Hanna, Kovács János, Krápicz János, Krausz Barnabás, Krausz Tamás Kristóf, Molnár Tamás Gábor, Montskó Balázs, Nemes Mihály, Németh Kata, Rakovics Rebeka, Sáfár Liza Hanna, Salamon Sámuel, Szabó Bence, Szampiás-Fábri Lili, Szeghy Gergő, Zsédely Viola Jázmin

   

Oldal nyomtatsa


 

 



 
         Referenciaintézmény
 Jó gyakorlatok

 

Cím: 8044 Kincsesbánya, Iskola u. 1. Tel.: +36 22 584 000 e-mail: iskola.kazyf@gmail.com OM azonosító: 201026

2023. február 08.

2022/2023

2022/2023-as tanév

 

1. osztály

Osztályfőnök: Vargáné Gáspár Zita, Szabóné Téglás Gabriella

Balazsek Viktória, Balogh Máté Lajos, Biró Nóra, Deák Boglárka, Deres Csongor, Dobsa Benjámin, Helmrich Zalán Levente, Kelner-Kiss Natasa, Kocsis Mira, Kovács Gréta, Lőrincz Máté, Pacskó Renáta, Sarkament Levente, Suralik Álmos, Szilasi Zoé, Szücs Tamara, Tápai Petra Eszter, Vimmer Dániel Kevin, Vimmer Noel

 

 

2. osztály

Osztályfőnök: Farkasné Preszter Szilvia, Beinschróth Klára

Bajkai Hanna, Baté Lorenzó, Bese Péter Zalán, Bordács Olivér, Cseh Lili, Dávoti Eliza Nina, Egyed Hunor, Grósz Dominik, Harangozó Letti, Helmrich Marcell Rudolf, Horváth Gvendolin, Jóba Magor, Lakatos János, Mátés Bori, Mihály-Nagy Nikoletta, Oláh Marcell, Stolmár Milán, Szefcsik Áron, Szilasi Boglárka, Ternyák Szonja, Vadász Lia

 

 

3. osztály

Osztályfőnök: Plózer Alexandra, Varga Aranka

Balogh Adrienn Beáta, Bognár Csenge Sára, Bognár Emili Luca, Deres Zoltán Gábor, Fürész Réka, Imre Zénó Miklós, Mayer Bence, Oláh Benedek, Pittner Júlia, Sánta Dominik, Sarpong Samuel Kwabena, Szilády Dóra, Talabér Dániel, Ternyák Zoé, Valkovics Luca, Vázsonyi Richárd, Vimmer Jázmin Anna

 

 

4. osztály

Osztályfőnök: Pittner Károlyné, Sümegi Éva

Bajkai Bíbor, Ficza Dávid Kevin, Maksa Csenge, Meleg Botond, Németh Konrád, Papp Milán, Rakovics Milán Bulcsú, Suralik Huba, Szabó Bence, Szampiás Mira, Szefcsik Ákos, Szekszárdy Nóra, Táncos Csenge, Vizi Bertalan Erik

 

 

 

5. osztály

Osztályfőnök: Gajdán Ágnes

Balazsek Bence Márton, Csatári Norina, Einreinhof Liliána, Farkas Róbert, Hoffart Armand, Imre Dániel, Jung Zsófi, Krápicz Brúnó, Krausz Ambrus Zoltán, Lamik Tibor József, Mátés Adél, Plózer Liliána, Rada Noémi, Sarkament Alíz, Sarpong Joy Akua, Szampiás-Fábri Zsombor, Szeghy Hanna, Varga József Hunor, Vasharapó Hanna, Véninger Flórián

 

 

6. osztály

Osztályfőnök: Türkné Nagy Mariann

Bajkai Janka, Czeiler Patrícia Petra, Gál Nimród, Gémesi Noel Mihály, Kókai Marcell Bence, Kovács Máté, Krisztián Róbert, Krisztián Zsolt, Lukács Alexandra, Molnár Benjámin Csaba, Németh Bendegúz János, Rigó Zsóka Lilla, Sarkament Alex, Simonfi-Kiss Mátyás, Szilády Fruzsina, Szűcs Zoltán László, Vadász Barnabás, Winkelman Beatrix

 

 

7. osztály

Osztályfőnök: Sallay Orsolya

Breznai Agenor, Breznai Aura, Demecs Tünde, Helmrich Bálint Gábor, Horváth Katica, Katona Hanna, Keller Ákos, Kovács László, Markó Bianka, Miklós Kristóf, Móder Dorina, Obuch Zsófia Dóra, Papp Zoltán, Szampiás Márk, Szilasi Nóra, Tápai Bence István, Ugróci Botond, Vadász Félix, Varga Lili Emili, Véninger Kíra

 

 

8. osztály

Osztályfőnök: Pittnerné Zámbó Zita

Buzás Jázmin, Gál Olivér, Gyenge Hanna, Horváth Enikő, Jóba Nimród, Kovács Hanna, Kovács János, Krápicz János, Krausz Barnabás, Krausz Tamás Kristóf, Molnár Tamás Gábor, Montskó Balázs, Nemes Mihály, Németh Kata, Rakovics Rebeka, Sáfár Liza Hanna, Salamon Sámuel, Szabó Bence, Szampiás-Fábri Lili, Szeghy Gergő, Zsédely Viola Jázmin

   

Oldal nyomtatsa


 

 



 
         Referenciaintézmény
 Jó gyakorlatok

 

Cím: 8044 Kincsesbánya, Iskola u. 1. Tel.: +36 22 584 000 e-mail: iskola.kazyf@gmail.com OM azonosító: 201026