Anyák napja 4. osztály

Május első vasárnapja

Iskolánkban hagyománnyá vált, hogy alsó tagozatos diákjaink – osztályonként - kis műsorral köszöntik édesanyjukat, nagymamáikat.
  Az idén sem történt ez másképp.  Minden tanító néni és gyerek nagy lelkesedéssel készült e nemes ünnepre.
  A negyedik osztály anyák napi műsorára 2010. május 5-én, szerdán került sor. Próbáltunk olyan műsort összeállítani, ami kicsit rendhagyó, és nem hasonlít az eddig látott köszöntésekhez.
  Az első részben a humor került porondra. Eljátszottunk a gondolattal, hogy ha a nebulóknak önállóan kellene kitalálni a programot, mi is kerekedne ki a néha egészen leleményes ötletekből.
  A második és egyben fő részben a komolyságé volt a főszerep, s nem titkolva célunk az volt, hogy minden anyukát és nagymamát egy kicsit elérzékenyítsünk, meghassunk.
  Célunkat elértük, hiszen a műsor végén rengeteg gratulációt és köszönetet kaptunk. Megérte tehát a sok munka és fáradság.
  Ajándékainkat is magunk készítettük. Krepp-papírból gyártottunk virágokat, melyeket színesen díszített papírkosarakban helyeztünk el.
Pár sor a gyerekek szájából:
„Mi nagyon lelkesen és boldogan készültünk az anyák napjára. Sok anyuka és nagymama eljött. Mikor elkezdtük, nagyon izgultunk. A végén minden szülő és nagyszülő sírt.”           - Miklós Regina -
„Az anyukák azt mondták, hogy ezt a napot sosem felejtik el.”                        - Fejes Luca -
„Szerintem nagyon sikeres volt az anyák napja, mivel nem csak az anyukák és a nagymamák hatódtak meg és sírtak, hanem mi is, akik előadtuk ezt a műsort. Az én anyukám azt mondta, hogy eddig még egyetlen egy anyák napja sem volt ilyen megható, mint ez a mostani.”         - Kovács Patrícia Krisztina -

Pötörné Janó Viktória, a 4. osztály osztályfőnöke

Anyák napja 4. osztály

Május első vasárnapja

Pár sor a gyerekek szájából:

Pötörné Janó Viktória, a 4. osztály osztályfőnöke