Alapfokú művészetoktatás

ZENE-TÁNC
     Nagy örömünkre a 2010-2011-es tanévben újra elindulhatott iskolánkban az alapfokú művészeti oktatás a bodajki HANG-SZÍN-TÉR Művészeti Iskola közreműködésével, mely lehetőséget nyújt sok zeneszerető diákunk számára lélekszépítő hangszeres zene és néptánc tanulására.
     Büszkeséggel tölt el minket, hogy alsó tagozatosaink közül négyen választottak furulya,  felső tagozatosaink közül heten gitár tanszakot.  Kitartó gyakorló munkával varázsolhatnak elő szebbnél szebb harmóniákat hangszerük és oktatóik, Német Mikós és Mátrai Júlia segítségével. Reméljük, a tanév végén hallhatjuk majd szép játékukat.
     Alsó tagozatos néptánccsoportunknak tizenhat lelkes kisiskolás a tagja. Vezetőik, Kozma Ferenc és Kozma-Körtvélyes Kinga nagy türelemmel és kiváló szakmai tudással kívánják a néptáncot megszerettetni és nélkülözhetetlen, megbecsült értékké tenni tanítványaink körében.
     Ehhez a szép, de kemény, kitartást  és sok gyakorlást kívánó munkához sok sikert és szép eredményeket kívánunk zeneiskolásainknak és tanáraiknak ebben a tanévben!

Alapfokú művészetoktatás

ZENE-TÁNC