2024. április 16.

Teremfelújítás 2010

Teremfelújítás 2010 nyarán

A 2010. júniusi ablakcsere után a nyár folyamán szorgos kezek varázsolták újjá a tantermeket. A falak festésén kívül minden munkamozzanat társadalmi munkában, és a kollégák családtagjainak lelkes segítségével készült el.
     Külön örömünkre szolgált, hogy volt tanítványaink is szívesen segítettek a termek megújításában.

Segítőink voltak:
Polcsik Imre, Rada Attila Zoltán, Rada Attila Zoltánné, Kocsi János, Pálfi Judit, Szefcsik Csaba, Sallay Orsolya, Novák Sándor, Novák Gábor, Ember László, Véninger Judit, Táncos Istvánné, Papp Béla, Varga Dorina, Korcsik Simon, Pere Dominik, Barankai Adrián, Zuró Zsolt, Halász Norbert, Kocsi János.

Kollégáink a szabadságuk ideje alatt is sokat dolgoztak azon, hogy tanévkezdésre minden terem
        elkészüljön:

Kispál Barbara, Sallay Orsolya, Beinschróth Klára, Halász Sándor, Reizer Józsefné, Keszte Jánosné, Horváth Istvánné.

Ezúton is köszönjük a munkájukat!

2024. április 16.

Teremfelújítás 2010

Teremfelújítás 2010 nyarán

Segítőink voltak:

elkészüljön:

Ezúton is köszönjük a munkájukat!