Téli rali Kincsesen

Téli rali Kincsesbányán

Iskolánk adott otthont a 2010. december 18-19-én megrendezett „Kincses téli rali” autóversenyzésnek.
     A szervezők ebből az alkalomból rajzpályázatot hirdettek diákjainknak. 30 pályamű érkezett az értékelésre, melyeket a ralin résztvevő versenyzők pontoztak.
     A tetszetős autós nyeremények mellett a dobogósoknak igazi meglepetéssel is szolgáltak. Versenyautóba ülhettek, és megízlelhették a száguldás semmi máshoz sem hasonlítható, félelmetesen izgalmas érzését.
     Büszkék vagyunk díjazottjainkra:

Alsó tagozat: I. helyezett: Petrimán Olívia 4. o.
                     II. helyezett: Kiss Arnold 4. o.
                    III. helyezett: Berei Gergő 3. o.

Felső tagozat: I. díj: Ámán Bianka 8. o.
                       II. díj: Wéninger Patrik 6. o.
                      III. díj: Sáfár András 7. o.

Nagycsoportos óvodásként külön díjat kapott Lomniczy Gergely, és ugyancsak különdíjban részesült az egyetlen háromdimenziós alkotást benyújtó páros: Kerpel Klaudia és Mayer Kira 5. osztályos tanulók.
     Reméljük, a „Kincses téli rali” jövőre is folytatódik.