Rendhagyó testnevelés óra

Rendhagyó testnevelésórák

A testnevelés tantervben/tanmenetben 1-8. évfolyamig szerepel az önvédelmi oktatás, grundbirkózás, önvédelmi gyakorlatok, az esések és gurulások, húzások – tolások gyakorlatokkal.

2013. október 21-én szinte egész napos program keretében – órarend szerinti testnevelésórákon – a Bujutsu-Kai Kenshin-Ryú Távol-Keleti Harcművészetek Egyesületének 3 tagja, Strenner Balázs vezetésével, látványos önvédelmi bemutatóval lepte meg a diákokat. Ezt követően a gyerekek is megtanulhattak néhány alapfogást. Roppantul élvezték!

A program megszervezéséért köszönetet mondunk egyik legaktívabb szülőnknek, Barna Anikónak, aki rendszeresen lepi meg intézményünk nebulóit a mozgás legkülönbözőbb fajtáival.

Feichtingerné Szabó Mária

2013. nov. 4.