Próbafelvételi verseny

Próbafelvételi verseny eredményei

2012. november 23-án a Bodajki Általános Iskola a nyolcadikos diákok számára „Felkészültem-e?”címmel tanulmányi versenyt szervezett magyar nyelvből és matematikából.
    Iskolánkat László Klaudia, Rákli Laura és Szolga Renáta képviselte.
    Magyar nyelvből Klaudia 1. helyen végzett, Renáta 2. helyezett lett. Reni az összetett versenyben 4. helyezést ért el.
   Gratulálunk a szép eredményekhez, és az igazi felvételi vizsgához sok sikert kívánunk!
                                                                    Keszte Jánosné, Horváth Istvánné
                                                                            felkészítő pedagógusok

Próbafelvételi verseny

Próbafelvételi verseny eredményei

Iskolánkat László Klaudia, Rákli Laura és Szolga Renáta képviselte.
                                                                    Keszte Jánosné, Horváth Istvánné
                                                                            felkészítő pedagógusok