Összetáncoltuk egy osztályra való ablakot

Összetáncoltunk egy osztályra való ablakot

2010 novemberében immár harmadik alkalommal rendeztünk jótékonysági bált azzal a céllal, hogy az adományokból befolyt pénzösszeget az iskola felújítására fordítjuk.
     A művelődési ház nagytermét a diákjaink által készített, számtalan, ötletesnél ötletesebb ablakot ábrázoló alkotásokkal díszítettük.
     A megnyitó műsorban az első és ötödik osztályosok vidám összeállítása, valamint a nyolcadikosok tánca valósággal elkápráztatta a közönséget.
     Reméljük, a finom, svédasztalos vacsora és a jó hangulatú zene is hozzájárultak a sikerhez.
     Köszönjük a kedves szülőknek, vállalkozóknak és valamennyi támogatónknak, hogy önzetlen felajánlásukkal ismét sikerült „összetáncolnunk” egy osztályra való ablakot.
     Így nyáron biztosan folytatódhat a nyílászárócsere-program iskolánkban.

Köszönettel:
Kazinczy Ferenc Tagiskola tantestülete és diákönkormányzata