2024. április 19.

Napközis tábor 2012 nyarán

Napközis tábor a Kazinczy Ferenc Tagiskolában

A kincsesbányai Kazinczy Ferenc Tagiskola falai közül immár negyedik éve a tanévzáró ünnepély után is gyerekzsivaj szűrődik ki.
     A pedagógusok és a segítő szülők a kéthetes napközis táborban reggel nyolc órától délután négy óráig biztosítanak lehetőséget a gondtalan vakációzáshoz. A játékos sport-és ügyességi vetélkedők, kézműves foglalkozások mellett „Óriás társasjáték”, „Átvágó” vetélkedő, montázskép-készítés, gyöngyfűzés várja a gyermekeket. A természetjárás népszerűsítése során a környék szép tájait, nevezetességeit is megismerik a diákok.
     A tábor a szülőknek is nagy segítség, hiszen a gyerekek felügyelete biztosított, s az egyszeri étkezés és a kétheti összköltség díja kevesebb, mint 4000 Ft-tal terheli meg a családi kasszát.
     E hagyományt a jövőben is folytatni szeretné az iskolai kollektíva, hiszen a tanulók egy ötödének hasznos és szórakoztató programot biztosít a nevelőtestület e két hétben.

Horváth István Attiláné

2024. április 19.