2019. november 12.
Jónás, Renátó

Osztálynévsor 2010/2011

2010/2011-es tanév
1. osztály
Osztályfőnök: Vargáné Gáspár Zita
Heitmár Anna, Kajdi Tamara, Keller Bence, Kertész Mátyás, Kiss Dávid József, Klima Vivien, Kocsis Dominik, Mayer Blanka, Molnár Eszter Blanka, Molnár Ramóna, Németh Klaudia Anna, Németh Valter, Ócsai Bálint, Palócz Mira, Stamber Boglárka, Varga Zsombor István.
2. osztály
Osztályfőnök: Hadi Józsefné
Csorvási Csenge, Deák Nóra, Gyenge Alexandra, Kalmár Benedek, Klima Szintia, Molnár Balázs, Németh Anna, Németh Barnabás, Németh Margit, Nyiri Bálint, Port Alexandra Mercédesz, Port Gergő Ádám, Régi Ákos, Rigó Virág Mária, Sáfár Enikő, Sáfrán Lilla, Sepsi Krisztián, Valkovics Bence, Zsálek Márk.
3. osztály
Osztályfőnök: Balikó Vera
Berei Gergő, Buzás Klaudia, Haász Evelin, Katona Dorina, Keller Dániel, Kertész Boglárka, László Viktória, Mayer Karina, Miklós Elvira, Molnár József, Müllner Barbara, Müllner Dalma, Nagy Maximilián, Pánczél László, Rigó Kata, Sáfár Anikó, Szatzker Luca, Táncos Zoltán, Zámbó Bettina.
4. osztály
Osztályfőnök: Feichtingerné Szabó Mária
Bényi Márk, Diószegi Kira, Diószegi Noel, Egyed Viktória, Héjj Fanni, Kertész Máté István, Kiss Arnold Botond, Kolonics Dorina, Pencz Panna, Petrimán Olívia, Róka Kevin, Sólya Zalán Patrik, Véninger Krisztián, Wéninger Balázs.
5.osztály
Osztályfőnök: Kispál Barbara
Ámán Rebeka, Fejes Luca, Heitmár Renáta, Katona Krisztina, Kerpel Klaudia, Klima László, Kocsi Péter János, Kokas Lídia Melitta, Kovács Patrícia Krisztina, Lakat Edina,
Lakatos Tünde, Lehota Lili, Mayer Kira, Melegh Roland Gergely, Miklós Regina, Molnár Szabolcs, Nagy Henrietta, Pánczél Andrea, Piller Kármen, Porteleki Csaba, Sáfrán Lóránt, Simonfi-Kiss Levente, Tóth Zoltán, Zsálek Attila.
6. osztály
Osztályfőnök: Beinschróth Klára
Ács Krisztián, Balaska Bettina, Czene Péter, Csányi Roland, Egyed Krisztián, Ember Benjamin, Galló Inez, Keller István, Kovács Erik, László Klaudia, Mathias László, Matúz Martin, Nagy Anita, Pintér Dávid, Polcsik Ditta, Rákli Laura, Szalóki Zita, Szántó Balázs,
Szolga Renáta, Szőke Patrícia, Takács Zsolt, Táncos Erik Márk, Véninger Patrik.
7. osztály
Osztályfőnök: Etényi Edit
Ács László, Arany Dominika, Berta Klaudia, Biró Dávid, Czibor Dominika, Diószegi Gréta, Erki Anikó, Érmelléki Zoltán, Fejes Roland, Gyöngyösi Gergő, Halasi Alex, Kaszás Zoltán, Kiss Tamás, Kocsi Judit, Kovács Eszter, Matúz Vanessza, Németh Róza Beatrix, Ódor Alexandra, Palócz Dominik, Pánczél Zita, Rigó Anikó, Sáfár András, Schweighardt Marcell, Szarvas Dávid, Táncos Rebeka Leila, Varga Kristóf, Zámbó Krisztina.
8. osztály
Osztályfőnök: Sallay Orsolya
Ámán Bianka, Csulak Mátyás, Holl Cintia, Jánosi Lilla, Kovács Márk, Nagy Dominika, Németh Laura, Pánczél József, Rivnyák Balázs, Spandler Csaba, Spandler Mátyás, Stamber Martin, Varga Ákos, Vida Noémi, Vincze Alexandra.

 
Oldal nyomtatsa


 
         Referenciaintézmény
 Jó gyakorlatok


 
     HAT-17-01-2017-0036
Tiszán innen, Dunán túl

Cím: 8044 Kincsesbánya, Iskola u. 1. Tel./Fax: +36 22 584 000 e-mail: kazyf@freemail.hu OM azonosító: 201026