2019. november 20.
Jolán

Osztályoknévsora

2009/2010-es tanév
  1. osztály
Osztályfőnök: Hadi Józsefné
 
Csorvási Csenge, Deák Nóra, Deák Nóra, Gyenge Alexandra, Kalmár Benedek, Molnár Balázs, Németh Anna, Németh Barnabás, Németh Margit, Nyiri Bálint, Port Alexandra, Port Gergő, Régi Ákos, Rigó Virág Mária, Sáfár Enikő, Sáfrán Lilla, Sepsi Krisztián, Valkovics Bence, Zsálek Márk.
2. osztály
Osztályfőnök: Balikó Vera
 
Berei Gergő, Buzás Klaudia, Haász Evelin, Katona Dorina, Keller Dániel, Kertész Boglárka, László Viktória, Mayer Karina, Miklós Elvira, Müllner Barbara, Müllner Dalma, Nagy Maximilián, Pánczél László, Rigó Kata, Sáfár Anikó, Szatzker Luca, Táncos Zoltán, Zámbó Bettina.
3. osztály
Osztályfőnök: Feichtingerné Szabó Mária
 
Diószegi Kira, Diószegi Noel, Egyed Viktória, Héjj Fanni, Kertész Máté István, Kiss Arnold Botond, Kolonics Dorina, Pencz Panna, Petrimán Olívia, Róka Kevin, Sólya Zalán Patrik, Véninger Krisztián, Wéninger Balázs.
4.osztály
Osztályfőnök: Pötörné Janó Viktória
 
Ámán Rebeka, Fejes Luca, Heitmár Renáta, Katona Krisztina, Kerpel Klaudia, Kocsi Péter János, Kokas Lídia Melitta, Kovács Patrícia Krisztina, Lakat Edina, Lehota Lili,
Lakatos Tünde, Mayer Kira, Melegh Roland Gergely, Miklós Regina, Molnár Szabolcs,
Nagy Henrietta, Pánczél Andrea, Piller Kármen, Porteleki Csaba, Sáfrán Lóránt, Simonfi-Kiss Levente, Tóth Zoltán, Zsálek Attila.
 
 
 
 
 
5. osztály
Osztályfőnök: Beinschróth Klára
 
Ács Krisztián, Balaska Bettina, Czene Péter, Csányi Roland, Egyed Krisztián, Ember Benjamin, Galló Inez, Keller István, Kovács Erik, László Klaudia, Mathias László, Matúz Martin, Nagy Anita, Pintér Dávid, Polcsik Ditta, Rákli Laura, Szalóki Zita, Szántó Balázs,
Szolga Renáta, Szőke Patrícia, Takács Zsolt, Táncos Erik Márk, Véninger Patrik.
 
6. osztály
Osztályfőnök: Etényi Edit
 
Ács László, Arany Dominika, Biró Dávid, Berta Klaudia, Czibor Dominika, Diószegi Gréta, Erki Anikó, Érmelléki Zoltán, Fejes Roland, Gyöngyösi Gergő, Halasi Alex, Kaszás Zoltán, Kiss Tamás, Kocsi Judit, Kovács Eszter, Matúz Vanessza, Németh Róza Beatrix, Novák Máté, Ódor Alexandra, Palócz Dominik, Pánczél Zita, Rigó Anikó, Sáfár András, Sashalmi Soma, Schweighardt Marcell, Szarvas Dávid, Táncos Rebeka Leila, Varga Kristóf, Zámbó Krisztina.
 
7. osztály
Osztályfőnök: Sallay Orsolya
 
Ámán Bianka, Baté Ivett Gabriella, Csulak Mátyás, Fincziczki Sándor Markó, Holl Cintia,
Jánosi Lilla, Kovács Márk, Nagy Dominika, Németh Laura, Pánczél József, Rivnyák Balázs, Spandler Csaba, Spandler Mátyás, Stamber Martin, Varga Ákos, Vida Noémi, Vincze Alexandra.
 
8. osztály
Osztályfőnök: Pittnerné  Zámbó Zita
 
Bajkai László, Balaska Dorina, Bus Gyula, Czuth Attila, Csepi Krisztina, Egyed Martin, Kocsi János, Lőrincz Cseke Edvard, Molnár Nikolett Kitti, Pánczél Zsuzsanna, Papp Dalma, Porteleki Enikő, Sólya Kristóf, Somogyi Bálint, Sramek Szilárd, Stamber Fanni,
Szabó Bianka, Török Richárd, Varga Attila, Vecsei Emese, Winkelman Endre.
Oldal nyomtatsa


 
         Referenciaintézmény
 Jó gyakorlatok


 
     HAT-17-01-2017-0036
Tiszán innen, Dunán túl

Cím: 8044 Kincsesbánya, Iskola u. 1. Tel./Fax: +36 22 584 000 e-mail: kazyf@freemail.hu OM azonosító: 201026