2019. november 21.
Olivér

Osztályok névsora 2016/2017-es tanév

                                                          2016/2017-es
 
 
 1. osztály
 Osztályfőnök: Balogh Melinda, Illés Eszter
Breznai Agenor, Breznai Aura, Czeiler Patrícia Petra, Demecs Tünde, Harangozó Lili, Helmrich Bálint, Horváth Katica, Kárász Kasszandra, Katona Hanna, Keller Ákos, Markó Bianka, Móder Dorina, Molnár Márton, Papp Zoltán, Sasvári Norbert István, Szabó Balázs Gergely, Szabó-Csigó Csanád, Szampiás Márk, Szefcsik Csaba Zsolt, Szilasi Nóra, Török Viola Boglárka, Ugróci Botond, Vadász Félix, Varga Lili Emili, Véninger Kíra
 

 2. osztály
 Osztályfőnök: Pötörné Janó Viktória, Melles Szófia
Búzás Jázmin, Gál Olivér, Gyenge Hanna, Horváth Enikő, Jóba Nimród, Kovács Hanna, Kovács János, Krápicz János, Krausz Barnabás, Krausz Tamás Kristóf, Montskó Balázs, Nemes Mihály, Németh Kata, Pojányi Balázs, Rakovics Rebeka, Sáfár Liza Hanna, Salamon Sámuel, Szabó Bence, Szampiás-Fábri Lili, Szeghy Gergő, Zsédely Viola Jázmin


3. osztály
Osztályfőnök: Vargáné Gáspár Zita, Szendrey Annamária
Cseh Vivien, Dietrich Balázs, Gaál Boglárka, Haász Márkó, Horváth Luca, Kaszás Bálint Ádám, Lapos Laura, Muhita Zsombor, Pánczél Szilvia Alexandra, Piller Anna, Piller Fanni, Róka Bence, Ruff Norbert, Simonfi-Kiss Jázmin, Szampiás Milán Lajos, Szilasi Natália, Török Zita, Triebel Szilvia, Türk Zsanett, Urbán Bence Balázs, Véninger Kristóf


4. osztály
Osztályfőnök: Beinschróth Klára, Plózer Alexandra
Biró Boglárka, Bogara Lara, Cserna Gergő, Egyed Dániel, Hudák Panna Éva, Jánosi Lara, Jánosi Réka, Jung Maja, Kajdi Roland, Krausz Dominik, Lukács László, Molnár Kata, Nyiri Ádám, Palkovics Flóra Csenge, Pencz Borka Hanna, Port Balázs Dénes, Szabó Andrea, Tóth Karina, Türk Szabolcs, Varga Míra Viktória, Wéninger Barnabás, Winkelman Rudolf

5. osztály
Osztályfőnök: Sallay Orsolya
Antal Mercédesz, Breznai András, Csapcsár Miklós, Gaál Annabella, Gyenge Bálint, Hegyesi Attila, Imrefi Balázs, Kállai Kristóf, Kiss Alexandra Vivien, Kovács Alexa Dorina, Lehota Luca, Jankovics Dorina, Nagy Vivien, Nemes János, Ócsai Vince, Palkovics Dóra Zsófia, Plózer Roxána, Rada Attila Bence, Szabó Bence Gyula, Szűcs Vivien, Tőke Eliza, Triebel Csaba, Valkovics Eszter, Varga Róbert Tibor, Végvári Vivien, Véninger Gábor, Véninger Gergő, Vizi Milán


6. osztály
Osztályfőnök: Horváth István Attiláné
Csány Laura, Erki Anna, Gyarmati Dorka, Gyarmati Máté, Haász Bálint Norbert, Hegedüs Ninetta Tünde, Hudák Gergely Lajos, Kovács Nikol, Kovács Tibor, Matuz Hermina, Muhita Bence, Rónafalvi András Vajk, Szabó Dorina, Szántó Zsombor, Szolga Zsófia, Török Laura, Triebel Mátyás, Varga Mercédesz, Végvári Krisztián


7. osztály
Osztályfőnök: Kispál Barbara
Heitmár Anna, Kajdi Tamara, Károly Tamás, Keller Bence, Kertész Mátyás, Kiss Dávid József, Kocsis Dominik, Molnár Ramóna, Németh Klaudia Anna, Németh Valter, Ócsai Bálint, Palócz Mira, Stamber Boglárka, Varga Zsombor István


8. osztály
Osztályfőnök: Türkné Nagy Mariann
Arany Sándor, Csorvási Csenge, Deák Nóra, Gyenge Alexandra, Horgos Martin, Mayer Karina, Molnár Balázs, Németh Anna, Németh Barnabás, Németh Margit, Nyiri Bálint, Orsós Péter, Port Alexandra Mercédesz, Port Gergő Ádám, Régi Ákos, Rigó Virág Mária, Sáfár Enikő, Sepsi Krisztián, Torma Richárd, Zsálek Márk




 
Oldal nyomtatsa


 
         Referenciaintézmény
 Jó gyakorlatok


 
     HAT-17-01-2017-0036
Tiszán innen, Dunán túl

Cím: 8044 Kincsesbánya, Iskola u. 1. Tel./Fax: +36 22 584 000 e-mail: kazyf@freemail.hu OM azonosító: 201026