2019. november 21.
Olivér

Osztálynévsor 2013/2014-es tanév

2013/2014-es tanév

1. osztály
Osztályfőnök: Beinschróth Klára
Biró Boglárka, Cserna Gergő, Egyed Dániel, Hajas Lara, Hudák Panna Éva, Jánosi Lara, Jánosi Réka, Jung Maja, Kajdi Roland, Krausz Dominik, Lomniczy Márton, Lukács László, Nyiri Ádám, Palkovics Flóra Csenge, Pencz Borka Hanna, Port Balázs Dénes, Szabó Andrea, Szimuly Viktor Szabolcs, Tóth Karina, Türk Szabolcs, Varga Míra Viktória, Villim Barbara Mária, Wéninger Barnabás, Winkelman Rudolf

2. osztály
Osztályfőnök: Sallay Orsolya
Antal Mercédesz, Bíró Georgina, Breznai András, Csapcsár Miklós, Gaál Annabella, Gyenge Bálint, Hegyesi Attila, Imrefi Balázs, Kállai Kristóf, Kiss Alexandra Vivien, Klima Vanessza, Kovács Alexa Dorina, Lehota Luca, Mikó Leila Kata, Nagy Vivien, Nemes János, Ócsai Vince, Palkovics Dóra Zsófia, Pánczél Balázs, Plózer Roxána, Rada Attila Bence, Szabó Bence Gyula, Szűcs Vivien, Tőke Eliza, Triebel Csaba, Valkovics Eszter, Varga Róbert Tibor, Végvári Vivien, Véninger Gábor, Véninger Gergő, Vizi Milán,

3. osztály
Osztályfőnök: Feichtingerné Szabó Mária
Csány Laura, Erki Anna, Gyarmati Dorka, Gyarmati Máté, Haász Bálint Norbert, Hegedüs Ninetta Tünde, Hudák Gergely Lajos, Kovács Nikol, Lomniczy Gergely, Matuz Hermina, Muhita Bence, Szabó Dorina, Szántó Zsombor, Szolga Zsófia, Török Dávid, Török Laura, Triebel Mátyás, Végvári Krisztián.

4. osztály
Osztályfőnök: Vargáné Gáspár Zita
Hegyesi Irén Magdolna, Heitmár Anna, Kajdi Tamara, Károly Tamás, Keller Bence, Kertész Mátyás, Kiss Dávid József, Klima Vivien, Kocsis Dominik, Mayer Blanka, Molnár Eszter Blanka, Molnár Ramóna, Németh Klaudia Anna, Németh Valter, Ócsai Bálint, Palócz Mira, Stamber Boglárka, Varga Zsombor István.

5. osztály
Osztályfőnök: Türkné Nagy Mariann
Arany Sándor, Csorvási Csenge, Deák Nóra, Gyenge Alexandra, Kalmár Benedek, Klima Szintia, Mayer Karina, Molnár Balázs, Németh Anna, Németh Barnabás, Németh Margit, Nyiri Bálint, Port Alexandra Mercédesz, Port Gergő Ádám, Régi Ákos, Rigó Virág Mária, Sáfár Enikő, Sáfrán Lilla, Sepsi Krisztián, Valkovics Bence, Zsálek Márk.

6. osztály
Osztályfőnök: Etényi Edit
Berei Gergő, Buzás Klaudia, Haász Evelin, Hegyesi Balázs, Katona Dorina, Keller Dániel, Kertész Boglárka, László Viktória, Miklós Elvira, Müllner Barbara, Nagy Maximilián, Pánczél László, Rigó Kata, Sáfár Anikó, Szatzker Luca,  Türk Tamás, Zámbó Bettina.  

7. osztály
Osztályfőnök: Németh Ágnes

Diószegi Kíra, Diószegi Noel, Egyed Viktória, Gaál Roland, Héjj Fanni, Kertész Máté István, Kiss Arnold Botond, Kolonics Dorina, Petrimán Olívia, Róka Kevin, Sólya Zalán Patrik, Véninger Krisztián, Wéninger Balázs, Winkelman Ádám.

8. osztály
Osztályfőnök: Kispál Barbara

Ámán Rebeka, Fejes Luca, Hegyesi Miklós Balázs, Katona Krisztina, Kerpel Klaudia, Klima László, Kocsi Péter János, Kokas Lídia Melitta, Kovács Patrícia Krisztina, Lakat Edina, Lakatos Tünde, Mayer Kira, Melegh Roland Gergely, Molnár Szabolcs, Nagy Henrietta, Pánczél Andrea, Porteleki Csaba, Simonfi-Kiss Levente, Tóth Zoltán, Zsálek Attila.

 
Oldal nyomtatsa


 
         Referenciaintézmény
 Jó gyakorlatok


 
     HAT-17-01-2017-0036
Tiszán innen, Dunán túl

Cím: 8044 Kincsesbánya, Iskola u. 1. Tel./Fax: +36 22 584 000 e-mail: kazyf@freemail.hu OM azonosító: 201026