2019. november 21.
Olivér

Osztálynévsor 2012/2013-as tanév

2012/2013-as tanév

1. osztály
Osztályfőnök: Sallay Orsolya

Antal Mercédesz, Bíró Georgina, Breznai András, Csapcsár Miklós, Dóra Dominik István, Gaál Annabella, Gyenge Bálint, Hegyesi Attila, Imrefi Balázs, Kállai Kristóf, Kiss Alexandra Vivien, Klima Vanessza, Kovács Alexa Dorina, Lehota Luca, Mikó Leila Kata, Nagy Vivien, Nemes János, Ócsai Vince, Palkovics Dóra Zsófia, Pánczél Balázs, Plózer Roxána, Rada Attila Bence, Szabó Bence Gyula, Szűcs Vivien, Tőke Eliza, Triebel Csaba, Valkovics Eszter, Varga Róbert Tibor, Végvári Vivien, Véninger Gábor, Véninger Gergő, Vizi Milán,

2. osztály
Osztályfőnök: Feichtingerné Szabó Mária

Csány Laura, Erki Anna, Gyarmati Dorka, Gyarmati Máté, Haász Bálint Norbert, Hegedüs Ninetta Tünde, Hudák Gergely Lajos, Kovács Nikol, Lomniczy Gergely, Matuz Hermina, Muhita Bence, Szántó Zsombor, Szolga Zsófia, Török Dávid, Török Laura, Triebel Mátyás, Végvári Krisztián.

3. osztály
Osztályfőnök: Vargáné Gáspár Zita

Hegyesi Irén Magdolna, Heitmár Anna, Kajdi Tamara, Keller Bence, Kertész Mátyás, Kiss Dávid József, Klima Vivien, Kocsis Dominik, Mayer Blanka, Molnár Eszter Blanka, Molnár Ramóna, Németh Klaudia Anna, Németh Valter, Ócsai Bálint, Palócz Mira, Stamber Boglárka, Varga Zsombor István.

4. osztály
Osztályfőnök: Hadi Józsefné

Arany Sándor, Csorvási Csenge, Deák Nóra, Gyenge Alexandra, Kalmár Benedek, Klima Szintia, Mayer Karina, Molnár Balázs, Németh Anna, Németh Barnabás, Németh Margit, Nyiri Bálint, Port Alexandra Mercédesz, Port Gergő Ádám, Régi Ákos, Rigó Virág Mária, Sáfár Enikő, Sáfrán Lilla, Sepsi Krisztián, Valkovics Bence, Zsálek Márk.

5. osztály
Osztályfőnök: Etényi Edit

Berei Gergő, Buzás Klaudia, Haász Evelin, Hegyesi Balázs, Katona Dorina, Keller Dániel, Kertész Boglárka, László Viktória, Miklós Elvira, Müllner Barbara, Nagy Maximilián, Pánczél László, Rigó Kata, Sáfár Anikó, Szatzker Luca, Táncos Zoltán, Türk Tamás, Zámbó Bettina.  

6. osztály
Osztályfőnök: Németh Ágnes

Diószegi Kíra, Diószegi Noel, Egyed Viktória, Gaál Roland, Héjj Fanni, Kertész Máté István, Kiss Arnold Botond, Kolonics Dorina, Pencz Panna, Petrimán Olívia, Róka Kevin, Sólya Zalán Patrik, Véninger Krisztián, Wéninger Balázs, Winkelman Ádám.

7. osztály
Osztályfőnök: Kispál Barbara

Ámán Rebeka, Fejes Luca, Hegyesi Miklós Balázs, Katona Krisztina, Kerpel Klaudia, Klima László, Kocsi Péter János, Kokas Lídia Melitta, Kovács Patrícia Krisztina, Lakat Edina, Lakatos Tünde, Mayer Kira, Melegh Roland Gergely, Molnár Szabolcs, Nagy Henrietta, Pánczél Andrea, Porteleki Csaba, Simonfi-Kiss Levente, Tóth Zoltán, Zsálek Attila.

8. osztály
Osztályfőnök: Beinschróth Klára

Ács Krisztián, Balaska Bettina, Czene Péter, Csányi Roland, Egyed Krisztián, Galló Inez, Keller István, Kovács Erik, László Klaudia, Mathias László, Matuz Martin, Nagy Anita, Pintér Dávid, Polcsik Ditta, Rákli Laura, Szalóki Zita, Szántó Balázs, Szolga Renáta, Szőke Patrícia, Takács Zsolt, Táncos Erik Márk, Véninger Patrik.


 
Oldal nyomtatsa


 
         Referenciaintézmény
 Jó gyakorlatok


 
     HAT-17-01-2017-0036
Tiszán innen, Dunán túl

Cím: 8044 Kincsesbánya, Iskola u. 1. Tel./Fax: +36 22 584 000 e-mail: kazyf@freemail.hu OM azonosító: 201026