2019. november 21.
Olivér

2018/2019

 2018/2019-es tanév

 

1. osztály

Osztályfőnök: Vargáné Gáspár Zita, Illés Eszter

Balazsek Bence Márton, Csatári Norina, Einreinhof Liliána, Farkas Róbert, Hoffart Armand, Horváth Botond, Imre Dániel, Jung Zsófi, Krápicz Brúnó, Krausz Ambrus Zoltán, Lakatos Tamás, Lamik Tibor József, Plózer Liliána, Pojányi Zsófia, Rada Noémi, Sarkament Alíz, Sarpong Joy Akua, Szampiás-Fábri Zsombor, Szeghy Hanna, Varga József Hunor, Vasharapó Hanna, Véninger Flórián

 

2. osztály

Osztályfőnök: Beinschróth Klára, Plózer Alexandra

Bajkai Janka, Czeiler Patrícia Petra, Csóri Zsófia, Gál Nimród, Kókai Marcell Bence, Kovács Máté, Krisztián Róbert, Krisztián Zsolt, Lukács Alexandra, Molnár Benjámin Csaba, Németh Bendegúz János, Papp Luca, Rigó Zsóka Lilla, Sarkament Alex, Simonfi-Kiss Mátyás, Szűcs Zoltán László, Vadász Barnabás, Winkelman Beatrix

 

3. osztály

Osztályfőnök: Balogh Melinda, Szendrey Annamária

Arnold Gergő, Breznai Agenor, Breznai Aura, Demecs Tünde, Harangozó Lili, Helmrich Bálint, Horváth Katica, Kárász Kasszandra, Katona Hanna, Keller Ákos, Kovács László, Lakatos László, Markó Bianka, Móder Dorina, Molnár Márton, Papp Zoltán, Szabó-Csigó Csanád, Szampiás Márk, Szefcsik Csaba Zsolt, Szilasi Nóra, Ugróci Botond, Vadász Félix, Varga Lili Emili, Véninger Kíra

 

 

4. osztály

Osztályfőnök: Pittner Károlyné, Melles Szófia

Búzás Jázmin, Gál Olivér, Gyenge Hanna, Horváth Enikő, Jóba Nimród, Kovács Hanna, Kovács János, Krápicz János, Krausz Barnabás, Krausz Tamás Kristóf, Lakatos Hajnalka Melissza, Molnár Tamás Gábor, Montskó Balázs, Nemes Mihály, Németh Kata, Pojányi Balázs, Rakovics Rebeka, Sáfár Liza Hanna, Salamon Sámuel, Szabó Bence, Szampiás-Fábri Lili, Szeghy Gergő, Zsédely Viola Jázmin

 

 

5. osztály

Osztályfőnök: Bozzai Csilla

Gaál Boglárka, Haász Márkó, Kaszás Bálint Ádám, Lapos Laura, Muhita Zsombor, Pánczél Szilvia Alexandra, Piller Anna, Piller Fanni, Róka Bence, Ruff Norbert, Simonfi-Kiss Jázmin, Szampiás Milán Lajos, Szilasi Natália, Török Zita, Triebel Szilvia, Türk Zsanett, Véninger Kristóf

 

 

6. osztály

Osztályfőnök: Türkné Nagy Mariann

Biró Boglárka, Bogara Lara, Cserna Gergő, Egyed Dániel, Jánosi Lara, Jánosi Réka, Jung Maja, Kajdi Roland, Katona Erik, Krausz Dominik, Lukács László, Molnár Kata, Nyiri Ádám, Palkovics Flóra Csenge, Pencz Borka Hanna, Szabó Andrea, Tóth Karina, Türk Szabolcs, Varga Míra Viktória, Wéninger Barnabás, Winkelman Rudolf

 

 

7. osztály

Osztályfőnök: Sallay Orsolya

Antal Mercédesz, Breznai András, Csapcsár Miklós, Gaál Annabella, Gyenge Bálint, Hegyesi Attila, Imrefi Balázs, Kállai Kristóf, Kiss Alexandra Vivien, Kovács Alexa Dorina, Nagy Vivien, Nemes János, Palkovics Dóra Zsófia, Plózer Roxána, Rada Attila Bence, Szabó Bence Gyula, Szűcs Vivien, Tőke Eliza, Triebel Csaba, Valkovics Eszter, Varga Róbert Tibor, Végvári Vivien, Véninger Gábor, Véninger Gergő, Vizi Milán

 

 

8. osztály

Osztályfőnök: Horváth István Attiláné

Csány Laura, Erki Anna, Gyarmati Dorka, Gyarmati Máté, Haász Bálint Norbert, Hegedüs Ninetta Tünde, Kovács Nikol, Kovács Tibor, Matuz Hermina, Muhita Bence, Rónafalvi András Vajk, Szabó Dorina, Szántó Zsombor, Szolga Zsófia, Triebel Mátyás, Varga Mercédesz, Végvári Krisztián

 

 

Oldal nyomtatsa


 
         Referenciaintézmény
 Jó gyakorlatok


 
     HAT-17-01-2017-0036
Tiszán innen, Dunán túl

Cím: 8044 Kincsesbánya, Iskola u. 1. Tel./Fax: +36 22 584 000 e-mail: kazyf@freemail.hu OM azonosító: 201026