Egészségvédelmi nap

2010. május 31-én hagyományainkhoz híven egészségvédelmi napot rendezünk, amikor is szakértő előadók tartanak érdekes foglalkozásokat diákjainknak az egészségvédelem, bűnmegelőzés, helyes táplálkozás, felelős kutyatartás, serdülőkori problémák, környezetvédelem, családtervezés, konfliktuskezelés, baleset-megelőzés vagy akár a nagyoknak a fogamzás-fogamzásgátlás témakörben.
  Délután, a szülők által főzött finom ebéd után akadályversenyen mérhetik össze tudásukat és ügyességüket az osztályok.

Sallay Orsolya
                                                                                   szervező