Diákjaink szép sikere

Hat kazinczys diák képviselte iskolánkat 2012. november 20-án a székesfehérvári Munkácsy Mihály Általános Iskolában rendezett „J-s bajnokságon”.
     A nagyon népszerű, sok-sok diákot megmozgató megyei megmérettetésen három tanulónk is dobogós helyezést ért el.
     Büszkék vagyunk Pencz Panna 6. osztályos tanítványunkra, aki III. helyezett lett, Kertész Boglárkára, aki az 5. évfolyamosok között I. helyezést ért el, valamint László Klaudiára, aki a 8. osztályosok versenyében szintén első helyezett lett.
     Gratulálok tanítványaimnak a kiváló eredményekhez, iskolánk jó hírnevének öregbítéséhez.
                                                                                                Keszte Jánosné