Április-májusi eredményeink 2010

Április-májusi eredményeink

Április 9-én a székesfehérvári Vasvári Pál Általános Iskolában rendezték az országos NyelvÉsz verseny megyei fordulóját.
   Bekerülni sem könnyű, ám előkelő helyezést elérni annál is nehezebb e sokrétű ismeretet, nyelvi műveltséget feltételező versenyen.
   Iskolánkat Valkovics Bence 1. osztályos, Kertész Boglárka és Szatzker Luca 2. osztályos, Petrimán Olívia és Pencz Panna 3. osztályos, László Klaudia, Rákli Laura, Szőke Patrícia 5. osztályos, Novák Máté, Sashalmi Soma, Pánczél Zita 6. osztályos, Csulak Mátyás, Holl Cintia, Jánosi Lilla 7. osztályos, Sólya Kristóf, Somogyi Bálint, Papp Dalma, Török Richárd, Kocsi János 8. osztályos tanulók képviselték.
   A résztvevők nagy száma is indokolta, hogy az első nyolc helyezettet díjazták.
   Kertész Boglárka 4. helyezést,
   Novák Máté és Sashalmi Soma 5. helyezést,
   Sólya Kristóf és Somogyi Bálint 6. helyezést értek el.
   Gratulálunk felkészítő tanáraiknak is:
    Balikó Verának, Sallay Orsolyának, Keszte Jánosnénak.

Április 13-án megyei német szépkiejtési versenyen képviselte iskolánkat Pencz Panna és Kertész Máté 3. osztályos, valamint Piller Kármen és Lehota Lili 4. osztályos tanulók.

Április 17-én a szintén megyei Simonyi Zsigmond helyesírási versenyen László Klaudia 5. osztályos, Novák Máté 6. osztályos és Somogyi Bálint 8. osztályos tanulók vettek részt.

Április 22-én a Sukorón rendezett területi katasztrófavédelmi versenyre iskolánk 7. osztályos csapata nevezett Németh Laura, Vida Noémi, Spandler Csaba, Kovács Márk részvételével. Büszkék lehetünk Rájuk, hiszen 35 csapatból jutottak az első tízbe úgy, hogy 9. helyezést értek el.
   Gratulálunk felkészítő tanáruknak, Feichtinger Gábornak is.

Május elején a Radnóti-napok keretében vettünk részt a felsősök német nyelvi versenyén, ahol Czuth Attila 8. osztályos tanulónk I. helyezést ért el.
   Gratulálunk a szép eredményhez Neki és felkészítő tanárának, Kispál Barbarának is.

Április-májusi eredményeink 2010

Április-májusi eredményeink

A résztvevők nagy száma is indokolta, hogy az első nyolc helyezettet díjazták.
   Kertész Boglárka 4. helyezést,
   Novák Máté és Sashalmi Soma 5. helyezést,
   Sólya Kristóf és Somogyi Bálint 6. helyezést értek el.
   Gratulálunk felkészítő tanáraiknak is:
    Balikó Verának, Sallay Orsolyának, Keszte Jánosnénak.

Gratulálunk felkészítő tanáruknak, Feichtinger Gábornak is.