Ablakcsere

2010. július 3-án, szombaton, a nagy meleg ellenére népes csapat gyűlt össze iskolánkban. E napon került sor a földszinti 5. terem és az emelet 1. és 2. termek ablakcseréjére. A munka gyorsan és jó hangulatban folyt, „jutalmunk”, a karbantartónk által készített finom marhapörkölt is hamar elfogyott!

Ezúton szeretnénk megköszönni a lelkes segítő csapat minden tagjának a segítségét, név szerit:

Gyöngyösi Gábor, Gyöngyösi Bence, Gyöngyösi Gergő, Katona Tamás, Simon Sándor,Varga Imre, Lakner Ferenc, Diószegi Zoltán, Lehota István, Gódor Tibor,Katona Péter, Magyar Tamás, Sallay Zsolt,Halász Sándor, Halász Norbert, Keszte János, Varga Gábor munkáját illeti köszönet.

Kollégáink közül Keszte Jánosné, , Reizer Józsefné, Etényi Edit, Sallay Orsolya, Horváth Istvánné segédkezett a társadalmi munka gördülékeny, jó hangulatú lebonyolításában.

Fényképek a fotógalériában tekinthetők meg!
Reméljük, jövő nyáron ismét lesz lehetőségünk az ablakcsere projekt folytatására!

Ablakcsere

Fényképek a fotógalériában tekinthetők meg!